Strzyżowski24
Na Sygnale

Dwie interwencje OSP Strzyżów – zdarzenie medyczne i usuwanie gniazda

Strażacy z OSP Strzyżów w czerwcu dwukrotnie wyjeżdżali do działań – raz do zdarzenia medycznego, raz do gniazda owadów.

25 czerwca 2026·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ
Dwie interwencje OSP Strzyżów – zdarzenie medyczne i usuwanie gniazda

19 czerwca o godzinie 15:31 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia medycznego w miejscowości Gbiska. Na miejscu działały dwa zastępy GBA – łącznie 6 ratowników z OSP Strzyżów oraz GBA z JRG Strzyżów, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Cztery dni później, 23 czerwca o godzinie 19:03, strażacy interweniowali przy ulicy Łukasiewicza w Strzyżowie, gdzie usuwali gniazdo owadów błonkoskrzydłych. W działaniu udział wzięło 6 ratowników z jednym zastępem GBA.

Na podstawie: OSP KSRG Strzyżów

AD
Administrator
Redaktor Strzyżowski24